Zapraszamy do świata Forest Forms.

 

Naszą misją jest podzielenie się z Tobą radością jaką daje nam praca z nieskończenie zmiennym i niezmiernie pięknym drewnem. Dla nas współpraca z tym materiałem jest ciągłym odkrywaniem, nauką, niespodzianką. Majestatyczne dęby z każdym szlifem odkrywają przed nami swoją historię. Graby mimo swojej stalowej twardości oddają nam swoje bezgraniczne ciepło. Bogate usłojenie jesionu przywodzi nam na myśl koronkowo uplecione pajęczyny w środku lasu. Chcemy się tym wszystkim z Tobą podzielić.

Dajemy Ci kawałek lasu tworzonego własnoręcznie w środku rezerwatu przyrody Wielki Bytyń w domu wybudowanym ze słomy i gliny. Oddajemy Ci w każdym naszym wyrobie bliskość natury, świeże powietrze, śpiew ptaków i zapach drewna. Nasze produkty są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Wytwarzamy je w stylu Live Edge, Vintage, Industrial i Hairpin uwzględniając każdą z twoich indywidualnych potrzeb. Zaprojektujemy i wykonamy tylko dla Ciebie stół do pokoju, jadalni, blat do łazienki czy stół do sali konferencyjnej odpowiadający twoim wymaganiom i stylowi.
 

Kolekcje Forest Forms